edukacja

PRECEDANCE DAY 2018

Zapraszamy na IV edycję bezpłatnych warsztatów Street Dance dla dorosłych w ramach projektu PRECEDANCE DAY 2018

/

REGULAMIN PROJEKTU PRECEDANCE DAY 2018

 1. Projekt Precedance Day to zajęcia taneczne w formie warsztatów, ukierunkowane na przygotowanie pokazu tanecznego, który odbędzie się w piątek 22 czerwca w godzinach wieczornych. Jest to już IV edycja tego projektu, który ma być przede wszystkim dobrą zabawą, ale na ambitnym poziomie (ponieważ celem ostatecznym jest pokaz).
 2. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny i trwa około 3 miesięcy.
 3. W programie przyspieszona nauka kilku choreografii od podstaw. Stopień trudności określam na średniozaawansowany, ale dostosowany do możliwości uczestników.
 4. Od uczestników zajęć wymagamy:
 • dobrej sprawności fizycznej i ruchowej, która odzwierciedla dynamikę, siłę i szybkość wykonywanych ruchów,
 • dobrego poczucia rytmu,
 • ambicji i zaangażowania,
 • obligatoryjnej obecności w dniu 22 czerwca na występie,
 • mile widziane doświadczenie w jakiejkolwiek formie tańca nowoczesnego.
 1. Projekt skierowany jest zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.
 2. Warsztaty prowadzone będą w Centrum Sztuki Współczesnej Solvay (ul. Zakopiańska 62) i ruszą zaraz po zebraniu listy chętnych. Start wstępnie zaplanowano na 10 kwietnia. Zajęcia odbywać się będą we wtorki, od godziny 19:00 do 21:00.
 3. Zgłoszenie do udziału w projekcie jest dwustopniowe i następuje dopiero po spełnieniu warunków opisanych w punkcie 8 i 9 niniejszego regulaminu.
 4. Po przeczytaniu regulaminu należy wysłać maila na adres precedanceday@gmail.com, w którym należy podać swoje imię i nazwisko, wiek uczestnika oraz potwierdzić akceptację regulaminu. Po przesłaniu powyższego maila zainteresowany zostaje wpisany na Listę Uczestników projektu.
 5. Po zebraniu wystarczającej liczby chętnych osób do udziału w projekcie, wszystkie osoby wpisane na Listę Uczestników otrzymują najpóźniej dwa dni przed planowanym rozpoczęciem zajęć oficjalną zapowiedź i potwierdzenie terminu ich rozpoczęcia. Każda z osób wpisana na Listę Uczestników ma obowiązek w dniu poprzedzającym dzień rozpoczęcia zajęć (czyli w poniedziałek, przed wtorkowymi zajęciami) do godziny 22:00 potwierdzić mailem zamiar pojawienia się nazajutrz na pierwszych zajęciach. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu rozpoczęcia zajęć jeśli zajdzie taka konieczność, o czym poinformuje ze stosownym wyprzedzeniem wszystkie osoby wpisane na Listę Uczestników.
 6. Nieprzesłanie potwierdzenia mailowego opisanego w punkcie 6 powoduje, że dana osoba zostaje wykreślona z Listy Uczestników i wpisana na Listę Rezerwową, a pierwsza osoba w kolejności z Listy Rezerwowej zostaje automatycznie wpisana na Listę Uczestników.

Powyższe ma na celu uniknięcie sytuacji z lat poprzednich, kiedy osoby wpisane na Listę Uczestników, deklarujące chęć udziału w projekcie na etapie zbierania wymaganej liczby chętnych, ostatecznie nie pojawiały się na pierwszych zajęciach blokując innym wolne miejsce.

 1. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na sali tanecznej, którą dysponujemy na czas zajęć, organizator przewiduje ograniczoną liczbę miejsc na Liście Uczestników (20), oraz ograniczoną liczbę miejsc na Liście Rezerwowej (10). Decyduje kolejność przesyłania zgłoszeń.
 2. Pozostałe informacje i szczegóły zostaną przekazane na pierwszych, wtorkowych zajęciach.

 

 

więcej informacji dotyczących projektu tutaj