koncerty

SOLVAY NOCĄ – KAGYUMA

23 marca o godzinie 20.00 w ramach projektu SOLVAY NOCĄ zapraszamy na koncert zespołu KAGYUMA

/

KAGYUMA to zespół czterech energetycznych kobiet, których wspólną misją jest wciągnięcie słuchacza w eteryczny świat dźwięków dopełnianych ciszą. Ich głównym źródłem inspiracji jest minimalizm, muzyka jazzowa, skandynawska i etniczna, a głównym środkiem wyrazu – głos w połączeniu z różnorodnym instrumentarium. Zespół wykorzystuje rozmaite techniki wokalne, które pozwalają na wykreowanie nowego, bogatego świata muzycznego.

Zespół ma za sobą wiele koncertów, m.in. w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, w Teatrze Rampa w Warszawie, w ramach III Festiwalu „Muzyka Na Pograniczu” w Sanoku, w ramach 37.Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu; na Festiwalu Malta w Poznaniu; na festiwalu filmowym Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym, podczas Slot Art Festival 2017 w Lubiążu; w Poznaniu na Starym Rynku w ramach „Kulturalny Stary Rynek”.

Laureatki m.in. FAMA Festiwal 2016.
Zwyciężczynie festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej” ( Warszawa 2017 )
Utwory zespołu grane są m.in. w radiowej Trójce.

W grudniu 2017 r. zespół wydał debiutancką EPkę z autorską muzyką

Bilety w cenie 25 i 15 PLN do nabycia drogą internetową (tutaj) oraz bezpośrednio w biurze CSW Solvay (ul. Zakopiańska 62) lub Centrum Kultury Podgórza (ul.Sokolska 13)

——-

SOLVAY NOCĄ to nowy cykl koncertowy, promujący młodą niezależną muzykę Polską. Więcej szczegółów na profilu facebookowym projektu.